Kas elad üksi või kassiga

Nagu ma mõni aeg tagasi pihtisin, siis paljud mehed kellega suhtlen, pole vist väga vallalised. Aga seda ei taha ju otse küsida. Sellepärast ma tavaliselt küsingi, et kas elad üksi või kassiga. Minult uuritakse, et kas üksi või lastega. Minu meelest kassiga kõlab kuidagi nunnumalt.

No ja üldiselt siis öeldakse, et koos koeraga, või et üksi, või midagi veel sellist, kus saad aru inimese elukorraldusest.

Üks vastas mulle aga et üksi elab, kass läks kaduma. No ja siis me pool päeva rääkisime sellest kaotsi läinud kassist. Pärisin, et kas tunneb puudust ka, ütles, et ei tunne. Ma arvasin, et ehk jäi auto alla või viis karu ta minema. Kuna mees on kirglik kalamees, siis mainisin, et kass kindlasti nautis tema saaki, ütles, et polnud eriti vaimustuses. No saate isegi aru, selline tavaline kassiteemaline vestlus, onju.

Mingil hetkel tekkis mul kuidagi imelik tunne, et inimene oma koduloomast nii külmalt räägib. Uurisin, et kas ta tegi nalja, et kass läks kaduma? Noh, et kas äkki pole kassi kunagi olnudki? Ei, ütleb, et kass oli, aga poolteist kuud tagasi läks kaotsi. Lõpuks küsib tüüp mult, et oota, mida sa silmas pead, kui kassist räägid?

Eem, nagu Miisust, noh, kass, Felis Catus, eks.

Muidugi, siis ma sain juba aru, kui ta nii küsis. Et me ei rääkinud siiski kiisust. Mitte selles tähenduse, mida mina silmas pidasin.

Ütleme nii – ma lekkisin natuke mõlemast otsast selle avastuse peale. Edaspidi püüan tähelepanelikum olla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s