Maadeuurija

Kuna ma selle Pandora laeka kinniroostetanud kaane juba avasin, siis kirjutan oma kolm postitust seksist ära ja edaspidi võime jälle raamatutest ja eesti-vene teemadel heietada.

Nõnda. Mida ma siis viimase poole aasta jooksul õppinud olen, mille kohta mul varem väga tugev ja kindel arvamus oli ja mis mõnel juhul kinnistus ning teisel sai kolinaga ümber lükatud.

 • Nagu ma olen pidevalt raiunud, siis esimese korra ajal ei pruugi üldse aru saada, kas seks selle inimesega tulevikus läheb paremaks või halvemaks. On juhtunud nii ühte kui teist. Siin on naistel vist isegi eelistatum seis. Selles mõttes, et mehed on väga agarad end naise järgi mugandama. Naistel, meeste sõnade ja kogemuste põhjal, on seksuaalsus midagi, mis tuleb sünniga kaasa ja seda väga ei muuda. Ükskord meritäht, alati meritäht. Ja noh, minule jälle tundub, et neid meretähti on hulgi, sest pea iga mees on asjale lähenenud nii, nagu mina oleks ka üks vee-elukas ja olnud siiralt üllatunud, kui ma akti ajal elumärke ilmutan.
 • Vanus ei loe. Parimad kogemused on olnud meestega 40+. 35-aastastel on rohkem potentsiprobleeme, nad ei ole kuigi mängulised, nad ei oska oma energiat jaotada nii, et vahekord pikalt kestaks, vaid saavad oma neli pauku poole tunni jooksul lahti ja siis pole neist mitu päeva asja.
 • Suurus loeb. Tuleb enda jaoks välja selgitada, milline on õige suurus. Liiga suure varustusega mehed kipuvad laisad olema ja käituvad, nagu nende väike(mitte nii väike)mees peab lihtsalt kohale ilmuma ja asi timm. Tegelikkuses aga saan siin Heast Raamatust mõttetera tsiteerida, et “kellele on palju antud, sellelt ka nõutakse palju”. Palun mehed, käituge oma riistadega vastutustundlikult! Te ju pargite oma maasturit ka hoolikamalt garaaži, kui tõukeratast.
 • Olen püüdnud jälgida ka märke, mis võiksid varustuse suurust aimata juba enne eesriide langemist. Tuleb välja, et kuigi mees on pikk, siis ei pruugi tema asjapulk olla proportsioonis. See oli isiklikult mulle suur pettumus. Jalanumber ning ninasuurus ei näita samuti midagi. Auto järgi saab üsna hea pildi. Mida suurem on üks, seda väiksem on teine. Ainus väline tunnus, mille järgi vähemalt mina olen leidnud seose ka mehe varustuses, on vasaku käe pöial. Mida pikem ja jämedam, seda… saate aru küll. Aga ega see täppisteadus pole, lihtsalt need mehed, kes on mu kätt oma peos hoidnud, on sattunud sellised. Et siis minu retsept: võtke üks pöial ja korrutage see kahekomaviiega ning saategi ettekujutuse sellest, mis teid ees ootab. (Kümme meeslugejat viiest uurib praegu oma pöidlaid ja võrdleb tikutopsiga.)
 • Porno vaatamine, ei muuda kedagi seksis paremaks. Samamoodi nagu jalgpalli ülekande vaatamine ei muuda kedagi vutiässaks. Jah, ideid saab, kuidas mängu paremini mängida, aga harjutamine teeb meistriks. Aga tõelised tegijad, noh, teevad, mitte ei vaata tugitoolis lösutades ja õlut kaanides pealt kuidas profid väljakul palli taga ajavad ja ei targuta, et ma ise teeks seda ja teist paremini ning kus küll kohtuniku silmad olid.
 • Alkohol pärsib sooritust ja tundlikust, nii meestel kui naistel. Lisaks need, kes armastavad jooke ja toituvad hooletult, maitsevad ka vastavalt. Nii et kui partner ei ole väga varmas oma ninaga naba all aega veetma, siis ehk võiks mõelda toidusedeli korrigeerimise peale.
 • Suudlemine annab aimu sellest, kuidas asjad linade vahel olema hakkavad. Kui see on erutav ja sünkroonis, siis on seda ka teised tegevused. Kui teine üritab oma keelega su maost toitu varastada või lihtsalt lämmatada, siis rahulikku ja mõnusat seksi väga oodata ei maksa. Kui kaaslane ei oska üldse suudelda ja jääb mulje, et see on tema esimene musi, siis tõenäoliselt on temaga voodis väga igav.
 • Minu jaoks täiesti uudne kogemus oli see, et teekond suure O-ni oli nii hea, et kui sihtkohta jõudsin, siis kahetsesin, et pikema ringiga ei läinud. Et siis orgasm ei ole eesmärk omaette. Ja mis veel – seks on naistele parem, nad saavad sellest rohkem. Esiteks, naised ei ole pärast orgasmi läbi ja nö “tühjad”, vaid me saame hoopis sellise litaka energiat, et mine või põllu peale kive veeretama. Teiseks, meie kehal on erogeenseid punkte rohkem, kui vastassool. Meie saame nii vaginaalseid, anaalseid, klitoriaalseid ja kindlasti veel mingit sorti orgasme, mida ma siis saan teile oma kolmandas postituses kirjutada, on ju. Nii kuue kuu pärast äkki või nii. Meestel on ainult see üks mõnupulk. Kolmandaks annab seks meile ka sära juurde. Meeste puhul pole sellist efekti näha. No ja neljandaks, meie oleme pärast seksi palju paremad inimesed, lahkemad ja soojemad. Meestel aga reageerimiskiirus ja mõttelend pidurdub, sest kogu organism tegeleb aktiivselt varude taastamisega. Nii et naised, kui teil pole ülalkirjeldatud kõrvalnähte, siis te teete midagi valesti, või teiega tehtakse midagi valesti. Ja te ei pea seda taluma.
 • Tuleb välja, et naise tihkus ei ole meeste jaoks kõige olulisem. Või noh, on meeste jaoks, kelle eesmärgiks on võimalikult kiiresti ennast tühjaks nühkida. Ja sünnitamine ei pruugi asju naise jaoks kehvemaks muuta. Mõni naine on ka sünnitamata avaram, kui teine pärast nelja. Ja noh, sellest olen ma kirjutanud, et seda tihkuse asja saab ka treenida.
 • Klapp sängis sõltub suuresti väljendus- ja läbirääkimisoskusest. Rääkida ja kuulata ning olla avatud meelega. See, et mingi poos või tegevus ühe partneriga polnud mõnus, ei tähenda, et teisega ei võiks olla. Sama ka vastupidi. Mõne tegevusega tuleb harjuda, enne kui see hakkab meeldima. Harjumine algab sellest, kui ollakse valmis asja kaaluma. Kui mõte on juba pähe pandud, siis elab see seal oma elu edasi ja võib ühel momendil muutuda väga erutavaks. Nii et tasub oma soovidest rääkida ja isegi kui partner esialgu ehmatusega reageerib, siis ei tähenda see seda, et paari kuu pärast seda teemat uuesti ei võiks tõstatada. Ma tegelen hetkel selliste asjadega, millest mulle räägiti aastaid tagasi ja ma vaatasin ka seda inimest pilguga, et oled sa mõistuse kaotanud või? Aga jah, selleks et uusi asju katsetada, on vaja usaldada partnerit.
 • Seks on efektiivne valuvaigisti. Seda ma teadsin tegelikult varem. Aitab leevendada peavalu, menstruatsioonikrampe, lihasvalu. Ainult seljavalu läheb mul seksides hullemaks, aga ma pakun, et see on mul sellest, et mul on mingi loll komme selga pidevalt nõgusaks ajada.

Nii, rohkem tarkusi mul tänasel päeval jagada pole. Või noh, mis tarkused need ka olid, vanad leierdatud tõed kõik. Hea meelega kuulan ka teie kogemusi ja tähelepanekuid.

5 kommentaari “Maadeuurija

 1. No kuule – Epp Kärsin on sinuga võrreldes plikake!:)
  Pöialt korrutasin:D Tulemust ei ütle:P
  See “maasturit garaaži parkima…”, ohhhh!!!
  Kas lubad seda väljendit näpata ja mingis tekstis kasutada ilma viiteta?:D

  Meeldib

 2. Ma olen siin nüüd tuttavate meeste pöidlaid vaadanud ja kui neile just kindaid õmblema ei hakka, siis tunduvad kõik üsna ühes mõõdus. Ei teagi, mida sellest järeldada, sauna ega sängi ma nendega muude mõõtude kontrollimiseks ju minema ei hakka… Aga kõige väiksemad käed olid vist kõige paljulapselisemal isal. Ka sellest ei tahaks järeldusi teha. Küll nad kõik ise oma abikaasade seltsis toime tulevad.

  Liked by 1 person

  1. Seda minagi, et oluline on igale pöidlale õiges suuruses kinnas leida ja ongi kõik õnnelikud. 😉
   Ja loogiline ju ongi, et enamikel on pöidlad muu kehaga proportsioonis.

   P. S. Kas on väga veider, et mu püstitatud pöidlateooria tõestamine/ümber lükkamine lugejate poolt, mind kooliplikalikult itsitama paneb? 😄

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s