Miks mu latt on kõrge

Ei tule pikka postitust. Tuleb häbitu uhkeldamine. Olete hoiatatud!

Emadepäevaks tahtsin mina saada seda näorullikut, mida te olete nüüd blogis juba näinud ka. Kuna ma sain aru, et see on potentsiaalselt selline jubin, mis mingit efekti ei anna ja mille ma pärast kolme kasutuskorda ära unustan, siis ise ei tahtnud seda osta ja nii ma saatsingi poisile sõnumi kuvatõmmisega, et paluks see ja tehke nelja peale. 

Natuke pidin ma delegeerima ja kaasa aitama, aga üldiselt said nad kenasti hakkama.

Kinkisid mulle selle julla.

Ja siis teatab Kadunud Poeg, et tal oli mulle tegelikult plaanis palju parem kink. Noh, uurisin mina, et mida sa siis oleks kinkinud, kergelt üleoleva muigega. Ja saate aru, mida ta mulle vastab? Ütleb: “Ma oleks sulle LP kontserdi pileti kinkinud”. Nagu, no absoluutselt oleks see olnud palju parem emadepäevakingitus! Aga mis mind selle juures hoopis rohkem üllatas oli see, et ta teadis, et ma olen praegu LPst vaimustuses. Ta ei ela meiega, ta ei tea kui palju ma LPd kuulan. Jah, ma olen vist paar korda maininud ja mingeid lugusid talle lasknud, kui ta külas on käinud, aga ma poleks selle peale tulnudki, et tal selline asi meelde jääb ja ta päris oma peaga tuleb selle peale, et selline kink teha. 

Ja ma ütlen teile, kui 19-aastane suudab ennast kokku võtta ja märgata ning hoolida, siis ma ei näe ühtegi mõeldavat põhjust, miks täiskasvanud mehed ei võiks samasugust hoolivust ja tähelepanelikkust ilmutada. 

See pole kõik. Ma veel uhkustan oma fantastiliste poegadega korra, no emadepäeva tähe all, eks.

Olen kirjutanud sellest, kuidas meestele peab ütlema, et nad midagi teeksid, siis nad teevad, pole mõtet loota, et nad ise tulevad selle peale. Ometi olen ma viimasel ajal märganud, et ma ei pea kõike välja ütlema. Nad on ise tulnud selle peale, et kui nõudepesumasin lõpetab programmi, siis lülitavad selle välja ja võtavad puhtad nõud välja ning panevad kappi. Ka prügi viivad ise välja, ilma et ma peaks seda eraldi mainima. 

Nii siis, öelge mulle nüüd uuesti, miks ma peaks täiskasvanud mehelt, kes väidab, et ta on minust huvitatud, midagi vähemat ootama, kui isegi teismelised poisid oskavad? 

7 kommentaari “Miks mu latt on kõrge

 1. =D
  Meil on vist madalad ootused.
  Ma täna hommikul olin täiesti O_O, sest avastasin vannitoast uue hambapasta karbi ja tõesti, veidi ringi vaadanud, ka hambapasta.
  Muidugi ma ise ostsin selle paar nädalat tagasi, aga et inimene oli ilma küsimata võimeline uue pasta ise kapist üles leidma ja kasutusele võtma, tekitas mus rõõmu ja hämmastust =D
  Et ta karpi ei märganud ära visata … no liiga palju ei saa ka oodata 😀

  Liked by 1 person

  1. (Tegelt on su pojad tõesti imelised, eriti see Kadunud Poja plaanitud emadepäevakink. Lihtsalt minu tänahommikune “OMG, ta on ise uue pasta üles leidnud!” vallutas kommentaarikasti.
   Ega, ma emadepäevaks sain ka aint kalli ja õnnesoovi ja selle, et poeg ei vaielnud vastu, kui ta oma ema juurde külla küütisin.)

   Liked by 1 person

 2. Kaks keskmist kõige rohkem sinu nägu. Kui nii tohib öelda. Kaks äärmist nagu kaksikud. Muide mul ka see julla, kogu aeg unustan kasutada.

  Meeldib

  1. Ikka võib nii öelda. Tore, et minu moodi ka keegi paistab. Ise kahjuks väga ei näe. Aga jah, vanemad pojad paistavad sarnased.
   Julla on väga mõnus. Ma ikka täitsa kasutan seda. 😊

   Meeldib

 3. Issand jumal, ma ARMASTAN SIND. Mulle tuli LP piletite pakkumine meilile ja ma põhimõtteliselt nutsin seda kustutades, sest teadsin, et kahekuuse beebi kõrvalt ei lähe ma mitte kuskile. Nii et edaspidi blokkisin kõik temaga seonduvad uudised teadlikult ja mul polnud õrna aimugi, et see septembrisse lükkus – ja loomulikult ka sellest, et sellele üritusele veel on pileteid saada! Omg, omg, omg!

  Aa, teemasse peaks vist ka ütlema midagi. Mulle ütles hiljuti minust kümme aastat vanem naine põlglikult, et mu mees pole mingi mees, vaid lödipüks, sest õige mees käitub mehelikult. Minu mehe mittemehelik käitumine oli see, et ta teadis, et mu vanemad tulevad nädalavahetusel külla, nii et ta omal algatusel pani ühe masinatäie pesu pesema ja koristas vetsu ära. Ütleja enda mees on selline, kes parimal juhul pööritab silmi, kui tal palutakse jalad üles tõsta, et saaks diivani alt ka tolmu võtta – kehvemal juhul käratab (täiskohaga töötavale) naisele, et kas tõesti koristamiseks paremat aega ei leidnud. Eks ma nutan siis nüüd oma mittemeheliku mehega ja üritan kuidagi selle häbiga edasi elada.

  Liked by 2 people

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s