Jõusaali kasutusjuhend: Smithi puur

Kui te nüüd, mu armsad, olete tervelt kolm päeva mu juhendeid hoolikalt lugenud ja tunnete, et päh, käpas, tahaks nüüd juba midagi lõbusat teha, siis teile on mul maiuspala – Smithi puur.

Kõlav veidi riivatult, umbes nagu miski, mis kuulub Christian Grey piinakambri tagumisse nurka ja mida ainult tähtpäevadel kasutatakse, siis ärge laske end nimest heidutada ja astugem julgelt koos minuga sellesse imelisse maailma.

Smithi puur on seadeldis, mis on minu meelest ideaalne järgmine samm trenažööride juurest enne vabade raskuste alale liikumist. Sarnaselt trenažööridega, on ka siin liikumine fikseeritud ja endale viga tekitamine keerulisemaks tehtud. Kuigi, hea tahtmise juures ikka leiab viise.

Smithi puuri kangi raskus on hinnanguliselt 15 kilo. Arvestage siis sellega, kui hakkate sellele raskuseid peale laduma.

Smithi kangi kasutamise juures annab turvalisusetunde see, et kui tunned keset harjutust, et jõud saab otsa, siis on vaja vaid kangi painutada ja see lukustub avadesse.

Kükid.

Väljaasted.

Jõutõmme.

Rinnalt surumine.

Õlapress.

Õlatõmme.

Muidugi saab sellega veel ka seljatõmmet teha ja igasuguseid muid trikke. Ma eeldan. Ma pole kõiki võimalusi lihtsalt veel avastanud. Aga Smithi puur on imeline leiutis ja kui juhtud jõusaalis ilma julgestuseta olema, siis on sellega kõige ohutum trenni teha.

5 kommentaari “Jõusaali kasutusjuhend: Smithi puur

 1. Ma saan aru, et esmaspäev on nüüd musklipäev, hantlid ja kangid. Ja siis ülejäänud päevad pehmendad ja lahjendad seda suhteteemadega.

  Meeldib

  1. Umbes nii jah. 😄
   Kuigi jõusaali jutud on mul järgmise esmaspäevaga ka ühel pool, kui just rahvas lisa ei nõua. Juhtus kuidagi nii, et maikuu esmaspäevad said trennimaigulised. 😊

   Meeldib

 2. Seda treenit figuuri on hea vaadata, mõjub innustavalt või nii.
  See kangiasjandus mulle meeldib. Ootan põnevusega, milliseid imelisi aparaate tänapäeva spordisaalis veel leidub. 😀

  Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s