Segaduses

Mul on üks austaja. Austab mind eemalt juba päris mitu kuud. Instagramis austab mind. Paneb mulle südameid. Kevadel ühel hetkel oli tal veidi julgem õhtu, siis kirjutas ja küsis, et kas ta tohib mind kohtama kutsuda. Noh, ikka tohib kutsuda. Austaja sai väga rõõmsaks, ütles, et väga tore oleks jalutada. Võsus. Nii ilus oleks, kui päike loojub, saab käest kinni jalutada mere ääres. Käest kinni, uurisin. No jah, sinu pilti vaadates tekkis kohe selline tunne, et tahaks sul käest kinni võtta. (Krt, ma ütlen, liiga ilusaid pilt ikkagi postitan!) Natuke solvus, et eks sa ise tea, kui ei taha käest kinni võtta, aga temal on kohe see õige tunne. 

Paar päeva hiljem küsis, et kas Laulasmaal matkarada mind paeluks. Ma arvasin, et esimeseks kohtumiseks ma nii pikka rännakut ei soovi ette võtta, ja kas talle Rocca al Mare ka sobib. Muidugi sobib, väga hästi, suurepäraselt. Tema on huvitatud sadamatest ja Kakumäe seal samas, saab kohe ära vaadata. No praktiline mees, kui juba aega kulutada, siis mitu kärbest ühe hoobiga. 

Paar päeva hiljem kirjutas, et Pärnu on kevadel nii ilus, seal on spa ja restoranid, saab mere ääres jalutada. Vastasin, et loomulikult on Pärnu ilus, head reisi talle. Kutsus kaasa. Ma saatsin selle emotikoni – 😂. 

Läks mööda kaks kuud, kui ta jälle pildile ilmus. 

Kirjutas, et ta tahaks Lõuna-Eestisse minna. Ütlesin, et seal on kindlasti ilus ja soovisin talle head reisi. Kirjutas mulle: “tule kaasa!” Mainisin, et ma reisimas käin ainult nendega, keda ma juba tunnen, mitte võõrastega. “Ei, tal ka plaanis minuga ikka mitmeid kordi kohtuma, enne kui koos reisile minna.”

Sõnaga, ma ei saa mitte mõhkugi aru. Kas ta siis kutsus mind või ei kutsunud, või mis asi siin õigupoolest toimub. Keegi ehk aitab blondiini?

13 kommentaari “Segaduses

 1. Oi, see on ka minu jaoks üks väga tuttav liik mehi. Juba tinderi aegadest. Need “tahaksin sind välja kutsuda, aga kunagi päriselt ei kutsu” mehed 😀 Koguaeg mingi jutt käib, et mida tahaks ja võiks teha, aga sinna see asi alati ka jääb. Kuna ma üldse ei salli otsustamatust ja vajan enda kõrvale kedagi, kes vähemalt mingilgi määral initsiatiivi suudab näidata, tean selliste puhul suht kohe, et pole minu jaoks, mistõttu sai nendega alati lihtsalt natuke nalja, sest eks ma hakkasin mingi hetk ise ka veidi õli tulle valama, et näha kui kaugele nad selle asjaga on võimelised minema.

  Aga mulle tundub, et üldjoontes on tegu lihtsalt väga argade meestega, kel vähe deitimiskogemusi (no milline mees juba ilma kohtumata arvaks, et tahab käest kinni hoida jms) või siis on nad tegelikult hõivatud/parajasti kellegi teisega ametis ning hoiavad lihtsalt rauda tules.
  Sinu variant (no offence) tundub lihtsalt natuke veidrik olevat 😁

  Liked by 1 person

  1. Selle viimase osaga olen nõus. Ma tõmbangi selliseid ligi. 😀
   Ja kogemust on tal vähe kohtumistega, seda tunnistas ta isegi.
   Kui ma konkreetselt ütlesin, et “sa ei kutsu ju mind”, siis vastas, et “ta küsis, kas mind võib kutsuda”. 😂 Aga jah, ma tahan ka näha, et kaua ta veel viitsib seda kassi-hiire mängu mängida.

   Meeldib

 2. Ma arvan, et ta arvab, et need ei ole reisid, need on päevased väljasõidud. Laulasmaa saab Tallinnast vist ka poole päevaga ära tehtud. Reis on midagi pikemat :-).

  Meeldib

 3. Mulle ka tundub, et fantaseerib niisama. Mis võib näidata mitut puudust. Et ongi selline pea pilvedes, mõtlen asjadest, aga tegudeni ei jõua. Või siis natuke meeleheitel, et teen suuri plaane naisega, kelle puhul ma isegi ei tea, kas ta päriselt ka mulle meeldib. Need, kes vaimustuvad puhtalt välimusest ja teevad välimuse puhul eluplaanid juba ära, mõjuvad mulle kuidagi labaste ja lihtsakoeliste inimestena. Naisena ootan mehelt suuremat sügavust ja suuremat eneseaustust, mis seaks naisele partnerina rohkem ootusi kui lihtsalt väline ilu.

  Liked by 1 person

 4. Mu raamatukoguhoidjast sõbrannal oli mitu aastat selline telefonisõber. Nad olid kohtunud tööl, üle leti raamatuid ulatades ja sealsamas vahetanud mõned lõbusad laused ja lõpuks telefoninumbrigi. Meesterahvas ei elanud seal linnas, vaid käis seal tööl. Siis juhtus korraga kaks asja – kutt vahetas töökohta (sealt linnast ära) ja hakkas sõbrannale helistama. Ähvardas külla tulla, siis hoopis kutsus endale külla, siis fantaseeris pikalt-laialt, kui tore neil koos oleks jne. Ja kokku nad enam ei saanudki, sõbranna peale pikki viljatuid kõnesid lõpetas tema numbrile vastamise.

  Liked by 1 person

   1. Aa, ja kui Sa reaalselt seljakoti, mõõga ja kilbiga tema ukse taga oled, et sai vallutusretk kokku lepitud, hakkame minema, siis on temal vaja, maitea, tapeeti vahetada, ta ei saa.

    Meeldib

 5. Tüüp vist hirmsasti tahaks kohtuda aga kardab äraütlemist rohkem nii, et ei julge otse küsidagi. Enamusel meist läks see staadium enne keskat üle 😉

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s